Network

Zajímá vás projekt Europeana Space a jeho výstupy?

Chtěli byste se k nám přidat, zapojit se do projektu a spolupracovat s námi?

Členství v Europeana Space vám otevře dveře do velké obce digitálního kulturního dědictví, kde klademe důraz na kreativitu a opětovné využití digitálního kulturního obsahu.

Pracujeme na vytvoření skupiny zainteresovaných osob, jejímiž členy jsou zástupci kreativních průmyslů, lidé utvářející veřejné mínění, vývojáři, technologičtí nadšenci apod. Tato skupina bude důležitým styčným bodem mezi nejmenším kreativním průmyslem a velkou firmou zajímající se o kreativní inovace; tyto dva subjekty se pak potkají na akcích jako je například hackathon.

Je také možné zapojit se do Europeana Space jako přidružená osoba: vyplývají z toho výhody jak pro instituce, tak pro soukromé subjekty, protože mohou:

  • získat přístup k nástrojům a experimentovat s „oblastmi“ Europeana Space pro vytvoření nových nápadů a produktů; účastnit se projektů jako poskytovatel obsahu a přispět tak k vytvoření nových bodů;
  • účastnit se akcí, konferencí, hackathonů a mezinárodních workshopů, které Europeana Space organizuje; účastnit se na propagačních a tréninkových aktivitách
  • ale nejdůležitější věcí je, že budete aktivním účastníkem inovativního networku spolupracujících partnerů, kteří si dali za cíl objevit potenciál digitálního kulturního dědictví v Evropě.

Europeana Space již sdružuje představitele klíčových skupin z celé Evropy od veřejných institucí a univerzit ke kreativním průmyslům a technologickým vývojářům: vaše názory jsou vítány.

Jak se připojit k network/síti Europeana Space:

Pro zasílání informací o dění v daném projektu, zasílání newsletteru a pozvánek na akce prosím vyplňte formulář napravo.

Pokud se chcete zapojit intenzivněji, stáhněte si prosím následující vzory: